infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Srdjan |
|
14.01.2016. 20:59
zaista danas su staze bile bez hupsera, zaista za svaku pohvalu jer je bilo dosta skijasa, a ne bas mnogo staza otvorenih... nije bilo guzvi na zici, sunce ceo dan, a temperatura mislim da nije prelazila nulu - zaista sjajan dan na kopu.. Pancic fenomenalan, Duboke sasvim dobre - jedini ozbiljan problem je neverovatna kolicina kamencica na najstrmijem delu crne duboke i to vec u ranim popodnevnim casovima... za ljude na kopu - pazite se na terasi Skituljka - iako deluje ocisceno drvo an podu terase je potpuno zaledjeno i jedan momak je slomio nogu...
2+3 = (malim slovima)