PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

ShoneT  |   |  13.01.2016. 09:41

@Zmaj, provalio sam te kad stvarno ličiš na ZMAJA :D (u pozitivnom smislu reči).
A i na Pančić žici si rekao da pališ kući u NS u nedelju, pravo iz K.Čardaka... Mada bi bilo dovoljno da ukapiram ko si da si i tamo, kao i ovde, govorio o sebi u 3. licu (y)(ok)

2+3 = (malim slovima)