PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

kliker-np  |   |  12.01.2016. 17:35

Bas fino kad ima 180cm zasto onda gledas nas kop na kamere. Dal da se pohvalis ili bije nostalgija sto nisi na kopaoniku.. pozdrav za skijase i ljubitelje ove planine koja se podvije pod kozu lako :-)

2+3 = (malim slovima)