PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

zmaj  |   |  12.01.2016. 16:11

@shoneT
da, sećam te se s malog karamana, kod tanjira. da da, u subotu sam mali Karaman vozio par puta zbog devojke, a pošto je jak vetar duvao u lice, spuštao sam se u spust položaj, da bih uhvatio malo zalet i brzine. kako si me provalio ovde??! :-D

2+3 = (malim slovima)