PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

demickelis  |   |  12.01.2016. 15:45

hahahaha kakvi ljudi i kakve zene,malo pre procitah i ne mogu da verujem sta ljudi pisu i pitaju u vezi snega,dal ce,kada i koliko pasti?aco bolje ti je da padne sneg inace ovi ce ti suditi na pravdi boga sto ima vrlo malo snega na kopaoniku i sto je ovako toplo u januaru :-)...

2+3 = (malim slovima)