PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

ShoneT  |   |  12.01.2016. 15:43

@Zmaj, mislim da jesi TAJ! :)
Proleteo si pored mene u spustu na Malom Karamanu, gde smo zajedno čekali sidro (valjda sam te pustio ispred). Posle smo se vozili do Pančića (ja sam u crvenkastoj jakna-pantalone-cipele-skije kombinaciji)

2+3 = (malim slovima)