PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

zmaj  |   |  12.01.2016. 14:34

@ShoneT

tako nekako, ali ne baš :-D žuta kaciga, plava jakna, i zelene pantalone, ili crne (u zavisnosti da li curi voda i blato na sve strane, ili ja u minusu). Skije jesu zeleno-crveno-crne elan race sa FIS approved dimenzijama, 182cm, ali nisu SG, već GS (GS model, ali FIS approved dimenzije, mnogo veći radijus, nisu u redovnoj prodaji) ali uzimajući u obzir radijus istih, o 24,2m, to bi bilo kao ove redovne skije u prodavnicama SG. Te skije sam vozio u subotu i nedelju, a u prethodnih 12-13 dana naizmenično, te i neke plave Salomon 3V powerline SL, 2Ti, 165cm. tako da ti sada proceni da li si na mene mislio ili si me pomesao s nekim

2+3 = (malim slovima)