PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

SakiNS  |   |  11.01.2016. 18:56

Danas staze kao i juce pakao, topi se sneg, odvratna magla pa i vetar su totalno unistili dan. Ipak, nadam se zahladjenju od sutra... Vecina staza "progledale", na Dubokama malo malo pa naidje kamen... Malo gostiju... Verujem u tu prognozu da ce biti bolje...

2+3 = (malim slovima)