infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
ski |
|
11.01.2016. 13:45
Vratismo se sa Kopaonika. Za vremenske uslove skijanje je bilo sasvim korektno, mada skijanja nikad dosta :DU subotu je GSS imao pune ruke posla :(. Nikad mi neće biti jasno zašto neki moraju voziti staze samo da se pokažu i prikažu. Ozbiljni skijaši ''stradaju'' izbegavajući početnike na zahtevnijim stazama (što zbog nagiba, a što zbog kvaliteta snega)
2+3 = (malim slovima)