PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

ski  |   |  11.01.2016. 13:45

Vratismo se sa Kopaonika. Za vremenske uslove skijanje je bilo sasvim korektno, mada skijanja nikad dosta :D
U subotu je GSS imao pune ruke posla :(. Nikad mi neće biti jasno zašto neki moraju voziti staze samo da se pokažu i prikažu. Ozbiljni skijaši ''stradaju'' izbegavajući početnike na zahtevnijim stazama (što zbog nagiba, a što zbog kvaliteta snega)

2+3 = (malim slovima)