infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Jovan76 |
|
10.01.2016. 21:37
Dragi moji,Ova dva dana, obzirom na temp.skijanje više nego dobro. Kada smo odlazili danas oko 16.30h vidi se produkt te temperature, dosta vode i raskvašenog snega. Pohvale za SS, vidim da mnogi zameraju ljudima, ali od mene vrlo visoka ocena. Mislim da odolevaju i vrlo kompleksnim problemima, ne rade jedan ili dva ratraka. Osvrt na jubilej Acikin, čestitam i vrlo cenim i poštujem njegov rad, na kraju krajeva moji planovi za skijanje je plod njegovih prognoza, prošle i ovw godine.Putevi prohodni, naravno, staze dobro pripremljenje, ipak treba sačakati da se malo spusti temp i da napada novi sneg. To je realno u ovom.trenutku. Srećno i puno pozdrava za sve.
2+3 = (malim slovima)