PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Pedja SU  |   |  10.01.2016. 15:46

Bravo Aco i hvala na tvom trudu da nam das itekako vazne i korisne informacije. Apel s kraja teksta potpuno podrzavam,jer je ono sto skijasi napisu s lica mesta najtacnije i najrelevantnije.
Pozdrav svima i nadam se da se vidimo na Kop-u od utorka ili srede ukoliko vreme posluzi :)

2+3 = (malim slovima)