PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

trak1  |   |  09.01.2016. 20:42

I negativni komentari, pa neka su i maliciozni, su dobri, jer provociraju raspravu.
Ovako će se forum svesti na pozdrave za Kimija i Acu...
Nadam se da će staze izdržati narednih par dana, pa da se nadamo makar pristojnom skijanju krajem sledeće nedelje. Izgleda da temperature od četvrtka idu u debeli minus.

2+3 = (malim slovima)