PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  09.01.2016. 20:02

JOVAN76-Pozdrav veliki za tebe brate.
MUDJA-Biće od utorka snega, od petka stiže novi sneg i dosta hladna vazdušna masa za njom sa severa stižu i parcijalne oblačnosti koje mogu u planinskim predelima uslovljavati pljuskove snega uz pojačani vetar severnih pravaca. Zbog toga mislim da to neće biti baš slabe snežne padavine gore na Kopu.Pozdrav i svako dobro tebi i naravno svim posetiocima InfoKopa.:):):)

2+3 = (malim slovima)