PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Gorannis  |   |  09.01.2016. 18:55

Glegam kolilo je puno lastminuta i sve pametnom coveku bude jasno kako je gore,cenzura nije potrebna uopste.Nista necete dobiti da cenzurisete komentare,jer onda ljudi nece uzimati u obzir ono sto se ovde iznosi.Vidimo se 24.1.nadam se da ce do tada vreme da se sredi.Pozdrav svima!

2+3 = (malim slovima)