PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

zmaj  |   |  09.01.2016. 00:17

zmaj je zadovoljan zbog 4c i 4d. obe staze provozao danas zmaj nezadovoljan zbog 4 i 4a, i gvozdca i ledenica. Zmaj je vozio danas 4 i 4a. Zmaj može da kaže da su danas te staze čak i bez da ih je ratrak radio, bile st anton i zermatt za duboke i 4b

2+3 = (malim slovima)