PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Nemanja kop  |   |  08.01.2016. 22:43

Ajde Ajde prezivecemo ova 3 4 dana sto ce biti toplo i onda opet sneg očekujemo do sv jovana tamo da ce ceo ski centrar raditi i onda dva meseca tako biće skijanja ,mada za ovo malo snega sto je ne samo kod nas nego u celoj evropi treba da budemo zadovoljni sto radi ovoliko staza vidite da je poludelo vreme ove sezone ,nemojte samo da kukate kad u februaru napada metar i po :-)

2+3 = (malim slovima)