PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Leo  |   |  08.01.2016. 21:45

Leo nije provokator, iznosim činjenice kao što je danas slučaj bio da je u Vojvodini ceo dan temperatura bila 0 ili ispod nule dok je na planinama bilo toplije a takvu situaciju smo imali i pre snega.
Al ajde da kažemo da neće biti debelog plusa na Kopu kad svi tako žele mada to nije realno.

2+3 = (malim slovima)