PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

zmaj  |   |  08.01.2016. 09:49

otvarajte 4, 4a i 4c bezobrazni jedni! sram vas bilo! ovo što radite prevršilo j svaku meru bezobrazluka i bahatosti. Tačno d čovek podnese tužbu za sticanje bez osnova, čisto zabave radi.

2+3 = (malim slovima)