infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Zmaj |
|
07.01.2016. 19:20
hvala na lepim rečima i na podršci u mojoj borbi za puštanje u rad što više žica i staza :-D uz malu korekciju: naime, ja nijednom nisam nista kakio i filozofirao za staze poput Krčmara, gobelja, belih reka, i dr, čije stanje u ove dve nedelje svojim očima nisam video, ili ko nisam vozio. A na krcmaru npr nisam bio, te tu stazu nikada nisam ni spominjao :-) spominjao sam četvorke sa pančića, crnu duboku dok nije radila, gvozdac, i ledenice, pošto sam te staze ili vozio iako nisu u funkciji ili sam se dogegao do njih (gvozdac, i ledenice) da bih video u kakvom su stanju. OTVARAJTE BRE 4, 4A, 4C, gvozdac i ledenice, hohštapleri jedni nesposobni!!!!
2+3 = (malim slovima)