PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

kliker-np  |   |  07.01.2016. 10:13

AL Neznam gde si to skijao juce pa tvrdis da su staze providene,to mozda na zlatibor ili negde. Ali na.kop nisu sigurno. Cak u centar su ostale bijele gde uvek prvo popute,a da nepricam za gore.. to je dezinformacija 😁 pozdrav za skijase i meteorologe ☺

2+3 = (malim slovima)