PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Sale KG  |   |  07.01.2016. 09:17

Stvarno ljudi imajte malo obzira prema Aci i Kimiju. Pa oni ovo sto rade je stvarno super. Pa ako i nekada nesto pogrese to svakako nije velika greska. Npr. pre neki dan na RTS-u je bila prognoza za Kopanik +7 a tada je bilo -1. Tada su ovi momci predvideli taj minus. A u rhmz-u su kanda nasi najveci strucnjaci za meteorologiju :)

2+3 = (malim slovima)