PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

BozaSki  |   |  07.01.2016. 01:17

Ljudi se ophode prema Kimiju i Aci kao da oni odlučuju kako će vreme biti.
Lako je nakon bitke biti general.
I češće se javljaju kada je povoljan razvoj događaja.
Ljudi ne vredi da se nervirate oko vremena, čak savet ne pratite vremensku prognozu! Pozdrav za sve skijaše ali ne i meterologe!

2+3 = (malim slovima)