PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Golemi Optimista  |   |  06.01.2016. 17:19

Sto bi rekao nas poznati glumac Nikola Simic u ulozi Mite Pantica:"ACO JE L'' MOZE OVO GO*NO MALO JACE?!" 😂(u nasem slucaju sneg). Takodje stizem 8. Sta ti Aco kazes za period od 8. do 15.? Evo vam da se podsetite https://youtu.be/3J9b-IW19gU na 2:28.

2+3 = (malim slovima)