PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Sasa P  |   |  06.01.2016. 15:33

Jugovina je narodni izraz za juzni vetar, ne za susnezicu. Termin se obicno koristi zimi kada se toplo vreme ne ocekuje. Cesto je prate crno, tmurno nebo i kisa u nizim predelima odnosno suznezica ili sneg u visim predelima. Kad je jaka, vrlo brzo otapa sneg.

2+3 = (malim slovima)