PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  06.01.2016. 14:21

Jugovina je narodski naziv za mokar vlažan sneg. A južni vetar može da bude i hladan sa dobrim mrazem,ne donosi baš uvek toplije vreme...Sinoć je 6 sati padao sneg sa manjim prekidima. Sada ponovo kreće sneg i susnežica i to se vidi na kameri kod Rtnja...:):):)

2+3 = (malim slovima)