PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  05.01.2016. 23:16

KLIKER NP-Video sam brate, trebalo bi da bude bez ekstrema. Jutarnje uz blagi minus a dnevne uz blagi plus, naravno u višim zonama niže za stepen dva.Moguće su kratkotrajne padavine ali sve u svemu solidno...Veliki pozdrav za tebe kao i uvek i naravno za sve forumaše.:):):)

2+3 = (malim slovima)