PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Cope  |   |  05.01.2016. 15:22

@milica

Ма поведи ђецу на Гвоздац или боље на Леденицу, шта има везе што су црне, на снимку изгледају као да су за почетнике. ;D

"Ко зна скијати, тај само иде право, ко не зна, тај заковрће" ;D

2+3 = (malim slovima)