PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

kliker-np  |   |  05.01.2016. 12:57

Aco nevolim da postavljam neslana pitanja na koje je nemoguce odg hehe. Skoknuo bih gore do kopa malo za vikend tj u subou,pa me interesuje kakvo ce biti vrijeme za skijanje. Isplatili se otici i kad je bolje u subotu ili nedelju..Nadam se da nisam dosadan . Pozdrav za skijase..

2+3 = (malim slovima)