infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Aco čačak |
|
04.01.2016. 20:08
BOJANE-Hvala ti najlepše na lepim rečima.:)Ja uvek tako radim, dam prognozu sedam osam dana ili nekad i više u i onda je ne menjam ili samo malo korigujem.KIŠA-LEKA-To sa osnovnom prognozom forkesta je malo tamo ovamo, ali ono za sutra kasno uveče i sredu smo rekli sneg, a kao opcija neki modeli daju kišu i ja sam objasnio da to može da bude veoma kratko i da pređe ponovo u dobre snežne padavine.Znači dosta je siguran sneg....:):):)Teško je da na toj visini imamo kišu a temperatura oko nule, još uz pojačan vetar.Događa se ali vrlo retko...:):):)Kod mene ima sad oko pola metra snega.:)Veliki pozdrav:)
2+3 = (malim slovima)