PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Alek  |   |  03.01.2016. 22:59

I ja sam odusevljen. Secam se kako je bilo pre par godina. SS su izvukli maksimum koliko je malo snega bilo do juce. Stvarno svaka cast konacno vredi doci na Kopaonik postao je ozbiljan ski centar

2+3 = (malim slovima)