PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  03.01.2016. 21:05

Kopaonik se obicno pokaze naknadno,nikad skoro u prvom udaru. Videcemo svi u narednim danima sta znaci visina iznad 1600-700m. Nadoknada stize i samo bez brige. Pozdrav ..:)

2+3 = (malim slovima)