infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Aco čačak |
|
02.01.2016. 14:02
MUDJA- Ta kiša ili susnežica postoje kao opcije jer će u pitanju biti blaga temperaturna inverzija. Lično sam mišljenja da će to sve biti sneg ali i ako bude neke susnežice ili ledene kiše radiće se o veoma malim količinama i kratkotrajno, jer bi to ubrzo prešlo u sneg. Ova opcija je data najviše iz razloga što u to vreme ćemo imati priticanje toplijeg vazduha iz prvca još uvek toplog mediterana, koja će se polako rashlađivati što dublje bude prodirala u kopno. Temperatura gore bi u to vreme trebala da bude oko ili nešto ispod nule, pa je samo pitanje zbog te male inverzije koliko debela bi ta zona trebalo da bude. Ponavljam, ja sam mišljenja da će to sve biti sneg, kao i Kimi sa kim sam razgovarao o tome sinoć. Veliki pozdrav tebi i svim posetiocima InfoKopa i naravno poruka da večeras i sutra uživaju u snegu koji će napokon biti primeran za ovo doba godine...:):):)
2+3 = (malim slovima)