PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

borisBP  |   |  30.12.2015. 13:28

Izgleda da se osnežavaju Duboke i Marine vode. Šteta što se Krčmar ne radi jer ima nešto snega na stazi, a i rasteretio bi ostatak skijališta. Dobro je da se završilo proleće na planini.

2+3 = (malim slovima)