PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

volim skijanje  |   |  30.12.2015. 11:34

Podrzavam cenzuru, demokratija je precenjena stvar! Infokop nije polticka tribina, ni mesto za lecenje kompleksa. Napravite sopstveni forum SVESTOJENASEJELOSE pa se tamo dopisujte do mile volje.
Iskreno se nadam da ce realne kritike biti prikazane. Pozdrav svim ljubiteljima skijanja !

2+3 = (malim slovima)