infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
optimista |
|
30.12.2015. 09:36
Dragi urednici ovog portala i foruma. Pažljivo sam pročitao vaš komentar i mogu vam reći da ste samo delimično u pravu. Slažem se da vulgarne i uvredljive komentare treba eliminisati, takvim ljudima nije mesto ni na jednom forumu. Ono što me brine je da, ukoliko se odlučite na cenzuru, ljudi koji imaju realne kritike na rad celokupnog centra neće moći da to i podele sa nama ovde. Verujem da ima raznih komentara i da među njima ima mnogo lažnih i zlonamernih informacija, ali kako jedan čovek ovde reče, njih sami forumaši vrlo lako demantuju. Nikako ne smete da uvodite cenzuru, psovke i vređanja ne treba da se objavljuju, sve ostalo jednostavno MORATE. Rekli ste da želite da budete potral koji širi samo istinu, pa to je prosto nemoguće, ko ste vi da odredite šta je istina. Uz veliki pozdrav za vas i sve ljude koji su kao i ja godinama na ovom portalu, još jednom vas molim da ne uvodite takvu vrstu cenzure.
2+3 = (malim slovima)