infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Peja |
|
28.12.2015. 20:34
Mislim da bi ovaj deo trebao da se odnosi na stanje na stazama(kakvo je skijanje), kako su uredjene,vremensku prognozu. U delu komentara mi se nije dopalo sledeće:-Pojavljuju se komentari sa lažnim imenima, tako da bi trebalo na neki način personalizovati učesnike ove prepiske. Na taj način bi se smanjio broj glupih, besmislenih i propagandnih poruka.-U pojedinim komentarima ima ponekad uvreda, psovki i vredjanja ljudi koji učestvuju u prepiski.-Promovišu se drugi ski centri na štetu Kopaonika. Za to postoje drugi ski forumi koji obradjuju takve teme. Na takav način ne dobijamo realnu sliku o stanju na našoj planini nego vrlo često iskrivljenu sa nerealnim hvalospevima o drugim ski centrima.A i da ostane ovako kako je bilo do sada nije strašno jer se mogu dobiti veoma korisne informacije o onome što nas interesuje.
2+3 = (malim slovima)