PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Peja  |   |  28.12.2015. 20:34

Mislim da bi ovaj deo trebao da se odnosi na stanje na stazama(kakvo je skijanje), kako su uredjene,vremensku prognozu.
U delu komentara mi se nije dopalo sledeće:
-Pojavljuju se komentari sa lažnim imenima, tako da bi trebalo na neki način personalizovati učesnike ove prepiske. Na taj način bi se smanjio broj glupih, besmislenih i propagandnih poruka.
-U pojedinim komentarima ima ponekad uvreda, psovki i vredjanja ljudi koji učestvuju u prepiski.
-Promovišu se drugi ski centri na štetu Kopaonika. Za to postoje drugi ski forumi koji obradjuju takve teme. Na takav način ne dobijamo realnu sliku o stanju na našoj planini nego vrlo često iskrivljenu sa nerealnim hvalospevima o drugim ski centrima.
A i da ostane ovako kako je bilo do sada nije strašno jer se mogu dobiti veoma korisne informacije o onome što nas interesuje.

2+3 = (malim slovima)