PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Bratnikola  |   |  28.12.2015. 20:25

Nisam posećivao sajt danas i juče, bio sam u gužvi i videh ovaj tekst o dezinformacijama. Potpuno podržavam. Svakakve gluposti se pišu. Mi smo danas stigli i sutra krećemo sa skijanjem. Ushićeni smo već nekoliko dana zbog dolaska na planinu. Pozdrav svima i uživajte kako na snegu tako i u pravim informacijama, nadam se ;)

2+3 = (malim slovima)