infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
mijat |
|
28.12.2015. 15:52
mogu samo jedno da reknem: NAJZADstvarno je preterano kakvi su se komentari objavljivali. niko nije ni lud ni glup da ih provali! kome se ne sviđa neka mu je srećan put, nas siromahe i obične smrtinke neka ostave na miru. ovo ne znači da pred problemima kojih sigurno ima na kopu treba zatvarati oči. naprotiv, treba pozitivnim kritikama naterati sve odgovorne da bude još bolje. siguran sam da su u pitanju dezinfomacije da u akumulacijama nema dovoljno vode!?
2+3 = (malim slovima)