PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

roskem  |   |  28.12.2015. 15:01

Bio za vikend na Kopu i mogu vam reći da je skijanje bilo ekstra. Staze su odlično pripremljene, sneg se samo na pojedinim mestima ubljuzgavio, gužve nije bilo, tako da je definitivno vredelo otići za vikend. Kao zamerku bih izdvojio brzinu žičare na malom karamanu, mnooooooogo je spora... Pozdrav

2+3 = (malim slovima)