PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Jeca63  |   |  28.12.2015. 14:49

Mirko, naravno da rade vezni putevi sa Karaman grebena na Mali Karaman i obratno. I da ne zaboravim, budite vrlo oprezni kad se isključujete sa staze Mali Karaman da napravite pauzu u Rtnju. Usporite skroz, jer ispred ulaza nema dovoljno snega, ima samo ledena ploča, pa svakodnevo skijaši padaju na beton ako pri većoj brzini dodju na taj deo! Kažu konobari iz Rtnja da su se ovih dana nagledali spektakularnih padova.

2+3 = (malim slovima)