PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Liketa  |   |  28.12.2015. 08:21

Bravo, I ja sam za to, a I verovatno većina dobronamernih koji svraćaju ovde da ostave neki komentar, utisak, pitanje... U poslednje vreme je zaista ovde bilo mnogo gluposti I prostakluka. Pozdravljam vašu odluku.

2+3 = (malim slovima)