PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Pera Koyot  |   |  27.12.2015. 11:47

Koliko ovde ima onoga da komšiji crkne krava. Vi što radite za agenicje koje rade aranžmane za skijanje u inostranstvu prestanite da širite dezinformacije po infokopu. Necete prodati svoje aranzmane tako što pljujete Kopaonik na sve strane. Vode ima, ko jos normalan moze da pomisli da pri temperaturi koja je non stop u debelom plusu i danju i noću da pravi veštački sneg?!

2+3 = (malim slovima)