PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  24.12.2015. 18:23

SKITULJKOV SIN- Hvala ti na pohvalama, želim vam uspešnu sezonu i da se vidimo uskoro. Kimi je dosta toga objasnio i sad smo tu, pratimo situaciju. Polarni vazduh iz Rusije stiže sigurno a sa njim i pojačan vetar istočnih smerova. Nešto oblačnosti parcijalne trebalo bi da pristigne sa istoka dok se u isto vreme u oblasti Jonskog i Jadranskog mora nazire nastanak ciklona koji će zahvatiti Balkan, ali za sada je pitanje koliko će doneti padavina, jer ćemo imati jaka strujanja sa Istoka koja će što je Kimi objasnio u zavisnosti od ugla pod kojim dolaze uticati i na količinu padavina i na efekte ciklona na našem području. Svako dobro želim!:):):)

2+3 = (malim slovima)