PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  24.12.2015. 13:57

Mogu vam reći da su padavine sve izvesnije i da se situacija razija po planu. Sneg je vrlo verovatan oko nove godine, kao i minus naravno. I dalje pratimo situaciju i na vreme se javljamo. Pozdrav! :):):)

2+3 = (malim slovima)