infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
NSalajka |
|
23.12.2015. 15:02
Unazad pet godina koliko pratim ovaj sajt, nikada za Novu godinu nije radilo više od 5-6 žica...Otvore Karaman greben,Krst, Mašinac,Pančić,Mali karaman , Malo jezero i ako vreme dozvoli Duboke.Prosto, onaj ko uplaćuje termin oko Nove godine i ne očekuje da će skijati sve staze na Kopu, nego ide da se provede za "novaka" i po malo da skija.Ko hoće da koristi pun kapacitet skijališta, na Kop ide u februaru...mada i tad postoji jedna mina koju treba eskivirati a zove se "mini raspust za Sretenje" kad je na Kopu prava ludnica.
2+3 = (malim slovima)