PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

NSalajka  |   |  23.12.2015. 15:02

Unazad pet godina koliko pratim ovaj sajt, nikada za Novu godinu nije radilo više od 5-6 žica...Otvore Karaman greben,Krst, Mašinac,Pančić,Mali karaman , Malo jezero i ako vreme dozvoli Duboke.Prosto, onaj ko uplaćuje termin oko Nove godine i ne očekuje da će skijati sve staze na Kopu, nego ide da se provede za "novaka" i po malo da skija.
Ko hoće da koristi pun kapacitet skijališta, na Kop ide u februaru...mada i tad postoji jedna mina koju treba eskivirati a zove se "mini raspust za Sretenje" kad je na Kopu prava ludnica.

2+3 = (malim slovima)