PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

crni  |   |  22.12.2015. 18:18

ljudi zar ne vidite da rade sve staze i da se ceka samo jos jedna da proradi pa da cena bude 100%. vuku vas za nos, pisao sam prosle godine...lupali minuse, sve bi takve lupnuo motkom u glavu da se opasulje, zbog nas koji imamo mozak. znaci vi sa minusima cekate jos jednu stazu i full cenu, mada nije lose ni ovo da rade sve sem jedne i 10% zajebancije hahaha.
pozdrav za sve sa zdravim razunmom

2+3 = (malim slovima)