PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

than  |   |  22.12.2015. 17:16

Trenutno sam na Kop-u i jedino što mogu da kažem je,da staze koje su u funkciji i koje će da budu u funkciji od Četvrtka(malo jezero npr.) su odlično pripremljene i ono što je neverovatno,kako se sneg dobro drži ceo dan sa ovako visokim temperaturama.
Budite bez brige,snega ima dovoljno na stazama koje rade.

2+3 = (malim slovima)