PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Nemanja Kop  |   |  22.12.2015. 13:47

Kao sto sam reko pre 10tak dana nova godina Pancic Krst Malo jezero KG Mali karaman Masinac navijamo za Duboke svi :) ,a ostalo da otvore jos nesto bilo bi iznenadjenje veliko !

2+3 = (malim slovima)