PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

NSalajka  |   |  21.12.2015. 18:49

Na kameri sa Duboke vidim da ima tragova skija...Ako nije ekipa iz SS, neko je u povratku imao dobar kondicioni trening.Kad odmori nek napiše u kakvom je stanju staza ;D.

2+3 = (malim slovima)