PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Tarmi  |   |  21.12.2015. 16:05

Ljudi, cujem da je Mali Karaman vec spreman i ceka se njegovo pustanje. Zna li mozda neko kada se to moze ocekivati? :-) I naravno, zna li neko kada se Duboka pusta u promet :-)

2+3 = (malim slovima)